Urodziny i Imprezy dla dzieci

Inne dzieciaki przynoszą cukierki na urodziny i zapraszają Cię na „domówkę”? Przebij wszystko i bądź pierwszym rodzicem, który organizuje imprezę urodzinową na jedynym w Polsce 18-dołkowym polu do gry w minigolfa Blacklight i 3D! Warszawa daje ogromne możliwości.

Time Machine Minigolf to ciekawe miejsce na urodziny dla dzieci. Mamy do wyboru różne salki do wynajęcia. Dzięki nim organizacja imprez dla dzieci stanie się jeszcze łatwiejsza! Zajmujemy się organizacją urodzin oraz imienin. Nasza oferta obejmuje także wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Z nami zorganizujesz wymarzoną imprezę urodzinową i doświadczysz unikalnego klimatu podróży w czasie. Niezależnie od wybranego pakietu, nasi goście mogą liczyć na rezerwację stolika oraz grę w minigolfa pod okiem przyjaznego animatora.

 

WYPEŁNIJ NASZ FORMULARZ URODZINOWY

 

Ciekawe miejsce na aktywne urodziny

Gra w minigolfa na górze Olimp w Warszawie? Z nami to możliwe! Organizacja imprez dla dzieci w tematycznych salkach z efektami 3D to nasza specjalność. Przeniesiemy Cię w klimaty średniowieczne, czasy rozkwitu imperium rzymskiego oraz na górę Olimp, gdzie dzieci będą mogły grać w minigolfa w towarzystwie bogów z greckiej mitologii.

Organizacja urodzin i imprez dla dzieci w pakiecie z salą zabaw

Każdy, kto choć raz organizował imprezę urodzinową dla dzieci wie, jak wiele niespożytych pokładów energii drzemie w maluchach. Proponujemy dodatkową atrakcję w postaci sąsiadującej z naszym obiektem sali zabaw.

To właśnie z myślą o dzieciach spragnionych dodatkowych wrażeń przygotowaliśmy specjalną ofertę – FUN PACK. Oprócz emocjonującej rozrywki sportowej i elementów edukacyjnych udostępniamy uczestnikom imprezy urodzinowej sąsiadującą salę Inca Play. Karuzele z wesołego miasteczka, olbrzymi małpi gaj, korytarz krzywych luster, labirynt, czy pokój wspinaczkowy – to dopiero wierzchołek góry lodowej powodów, dla których wszystkie dzieci uwielbiają to pomieszczenie. Czasami warto ulec pokusie, zwłaszcza w naszym wyjątkowym centrum rozrywki.

URODZINY: BIESIADA KRÓLA ARTURA

Do dyspozycji uczestników zabawy w oddajemy dedykowaną przestrzeń zaprojektowaną w specjalnej salce, gdzie mogą przenieść się w czasie do uczty u Króla Artura, a przede wszystkim doświadczyć pełnego potencjału naszego minigolfa – każdy gość otrzymuje napój w kartoniku oraz okulary 3D, dzięki którym impreza urodzinowa nabiera jeszcze większego realizmu, a pola golfowe odsłaniają przed graczami swoje pełne walory. Organizacja urodzin dla dzieci to nie tylko świetna zabawa! Jubilat dostaje specjalny upominek w postaci darmowego biletu na kolejną grę w minigolfa.

Cennik
 • Cena za osobę: Wt-czw: 40 zł
 • Cena za osobę: Pt-nd: 45 zł
 • Minimalna ilość gości: 10 osób
 • Wstęp na salę zabaw Wt-czw: +15 zł
 • Wstęp na salę zabaw Pt-nd: +25 zł

URODZINY: UCZTA CEZARA

Marzy Ci się impreza urodzinowa w klimacie starożytnego Rzymu? W takim razie Uczta Cezara przeznaczona jest dla Ciebie! W ciągu 2 godzin uczestnicy bawią się w specjalnej salce zaprojektowanej po to, aby oddać klimat rzymskiego imperium i uczt, o których kiedyś mówił cały świat. Każdy uczestnik urodzin otrzymuje okulary 3D, dzięki którym doświadczy atmosfery Uczty Cezara w pełnym wymiarze.

Dodatkowo uczestnicy dostają nielimitowaną liczbę napojów – wśród których znajdują się soki i woda – oraz poczęstunek składający się z nachosów, popcornu, żelków i cukierków. Słowem, dzieciaki dostają do przegryzania wszystko, o czym tylko mogą zamarzyć podczas imprezy - starożytny Rzym to ciekawe miejsce na aktywne urodziny dla dzieci. Ponadto, jubilat otrzyma w ramach prezentu darmowy bilet na kolejną grę w minigolfa, a pozostali goście mogą liczyć na kupon rabatowy do wykorzystania przy najbliższej okazji

Cennik
 • Cena za osobę: Wt-czw: 65 zł
 • Cena za osobę: Pt-nd: 70 zł
 • Minimalna ilość gości: 10 osób
 • Wstęp na salę zabaw Wt-czw: +15 zł
 • Wstęp na salę zabaw Pt-nd: +25 zł

URODZINY: BAL NA OLIMPIE

To oferta przeznaczona dla grup, które nie uznają kompromisów. Uczestnicy mogą przez 2 godziny oddawać się ekscytującej grze w minigolfa w atmosferze. Urodziny dziecka

Dla dzieci i młodzieży przewidzieliśmy także nieograniczony dostęp do napojów – soków oraz wody – a także poczęstunek w formie owoców, chrupek kukurydzianych, ciastek owsianych, popcornu, nachosów i lizaków bez cukru – całość podana jest na kolorowej zastawie. To jeszcze nie wszystko, bowiem zarówno jubilat, jak i pozostali goście imprezy urodzinowej otrzymają specjalne prezenty w postaci darmowych biletów na kolejną grę minigolfa.

Cennik
 • Cena za osobę: Wt-czw: 80 zł
 • Cena za osobę: Pt-nd: 85 zł
 • Minimalna ilość gości: 10 osób
 • Wstęp na salę zabaw Wt-czw: +15 zł
 • Wstęp na salę zabaw Pt-nd: +25 zł

FUN PACK

Time Machine Minigolf

Każdy, kto choć raz organizował imprezę urodzinową dla dzieci wie, jak wiele niespożytych pokładów energii drzemie w maluchach.

To właśnie z myślą o dzieciach spragnionych dodatkowych wrażeń przygotowaliśmy specjalną ofertę – FUN PACK. Oprócz emocjonującej rozrywki sportowej i elementów edukacyjnych udostępniamy uczestnikom imprezy sąsiadującą salę Inca Play. Karuzele z wesołego miasteczka, olbrzymi małpi gaj, korytarz krzywych luster, labirynt, czy pokój wspinaczkowy – to dopiero wierzchołek góry lodowej powodów, dla których wszystkie dzieci uwielbiają to pomieszczenie. Czasami warto ulec pokusie, zwłaszcza w naszym wyjątkowym centrum rozrywki.

BIESIADA U KRÓLA ARTURA + INCA

Cena za osobę: Wt-czw: 55 zł
Cena za osobę: Pt-nd: 70 zł

UCZTA CEZARA + INCA

Cena za osobę: Wt-czw: 80 zł
Cena za osobę: Pt-nd: 95 zł

BAL NA OLIMPIE + INCA

Cena za osobę: Wt-czw: 95 zł
Cena za osobę: Pt-nd: 105 zł

Godziny otwarcia

Wt-Pt: 12:00–22:00

So: 10:00–22:00

So: 10:00–22:00

poznaj-nas

TIME MACHINE MINIGOLF

Blue City, poziom +3

Al. Jerozolimskie 179 Warszawa

+48 791 666 791

+48 22 247 88 76

info@timemachineminigolf.pl

event@timemachineminigolf.pl